logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline TOMASZ1  
#1 Wysłane : 2 lutego 2019 16:18:06(UTC+4:00) Jerusalem, Kaliningrad, South Africa
TOMASZ1

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2019-02-02(UTC+4:00) Jerusalem, Kaliningrad, South Africa
Polska

WITAM. W ZESZŁYM ROKU NA ULICY MYSŁOWICKIEJ PRZY OKAZJI WYBUDOWANIA NOWEGO SKLEPU SIECI BIEDRONKA ZOSTAŁO WRESZCIE ZROBIONE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH NA WYSOKOŚCI APTEKI "NA MIŁEJ". PRZEJŚCIE JEST CZĘSTO UŻYTKOWANE Z UWAGI NA DOJŚCIE DO BIEDRONKI JAK I SZKOŁY PODSTAWOWEJ, APTEKI I INNYCH MIEJSC W TYM REJONIE. MAM TYLKO JEDNĄ UWAGĘ: PRZEJŚCIE JEST ALE CZĘSTO SIĘ ZDARZA, ŻE KIEROWCY NIE ZWRACAJĄ NA NIE UWAGI. SAM MIAŁEM RAZ PRZYPADEK, ŻE KIEROWCA SAMOCHODU MIMO TEGO, ŻE BYŁEM NA POŁOWIE PRZEJŚCIA NAWET NIE ZWRÓCIŁ NA MNIE UWAGI I JAKBYM SIĘ NIE ZATRZYMAŁ TO ZOSTAŁ BYM PEWNIE ROZJECHANY. WIDZIAŁEM DWA RAZY RODZICÓW Z DZIEĆMI KTÓRZY BYLI W PODOBNEJ SYTUACJI. SAMOCHODY ROZPĘDZAJĄ SIĘ OD SKRZYŻOWANIA Z UL. SZOPIENICKĄ I CZĘSTO NIE ZAUWAŻAJĄ PIESZYCH. PRZECHODZĄC OD STRONY APTEKI DODATKOWO PIESZYCH ZASŁANIA DRZEWO KTÓRE STOI PRZY DRODZE I PRZYSŁANIA BOK PRZEJŚCIA. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ PRZY TYM PRZEJŚCIU ALBO USTAWIENIA PROGÓW ZWALNIAJĄCYCH? CZY BYŁ JUŻ SKŁADANY JAKIŚ WNIOSEK W TEJ KWESTII? JEŚLI NIE TO JAK WYGLĄDA DROGA ZŁOŻENIA TAKIEGO WNIOSKU?
Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ.
POZDRAWIAM
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest (2)
Skok do forum