logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline W. Polityki Społecznej  
#1 Wysłane : 8 marca 2013 10:01:11
W. Polityki Społecznej

Ranga: Moderator

Grupy: WPS, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Polityka Społeczna
Przyłączony: 2012-11-05
Posty: 124

Podziękowano: 2 raz (y) w 2 postu (ów)
Projekt uchwały w sprawie określenia wysokości i zasad ustalania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki na terenie Miasta Katowice

Urząd Miasta w Katowicach informuje, że zostały rozpoczęte prace nad projektem uchwały w sprawie określenia wysokości i zasad ustalania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki na terenie Miasta Katowice i zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego, działających na terenie Miasta Katowice, do wnoszenia uwag i opinii w terminie do 22 marca 2013 roku, na adres e-mailowy:
ps@um.katowice.pl.

Urząd Miasta w Katowicach informuje, iż zostały zakończone konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały w sprawie określenia wysokości i zasad ustalania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki na terenie Miasta Katowice.
Program skonsultowano z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 5 ust. 5 ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie poprzez przesłanie e-mailem informacji o możliwości wnoszenia uwag i propozycji oraz zamieszczenie Programów w dniach od 08.03.2013r. do 22.03.2013r. na stronie portalu miejskiego oraz na Platformie Konsultacji Społecznych.

Do projektu uchwały w sprawie określenia wysokości i zasad ustalania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki na terenie Miasta Katowice uwagi wnieśli jedynie przedsiębiorcy prowadzący żłobki, którzy nie są podmiotami uprawnionymi do ich wniesienia, zgodnie z zapisami ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz uchwały nr XX/447/12 Rady Miasta Katowice z dnia 28 marca 2012r w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego w Katowicach lub organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego.

Edytowane przez moderatora 4 kwietnia 2013 05:14:54  | Powód: Nie podano

Załączniki:
F.doc 27 KB, pobrane 95 czas (s).
uchwaa.pdf 180 KB, pobrane 102 czas (s).
W0001.pdf 105 KB, pobrane 99 czas (s).
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.