logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline Innowator1988  
#1 Wysłane : 5 listopada 2011 03:24:00
Innowator1988

Ranga: Junior Boarder

Grupy: Registered
Przyłączony: 2011-11-05
Posty: 35

Proponowałbym rozreklamować w większym stopniu Platformę Konsultacji Społecznych. Na razie obecnych jest 217 użytkowników. Stosunkowo mało, biorąc pod uwagę 300 tys. mieszkańców. Czy rozpoczęto jakieś pracę w tym kierunku?

Jak wiadomo facebook.com jest prawdopodobnie najczęściej odwiedzaną i najpopularniejszą obecnie stroną, więc chyba warto sprawić, aby znalazły się podstawowe informacje dotyczące bieżących akcji urzędu miasta (pytań skierowanych do mieszkańców). W przeciwnym razie taka platforma nie ma sensu, gdyż jej produktywność, jeśli chodzi o nowe pomysły, będzie znikoma.

Pozdrawiam,
R.
"In democratic countries, knowledge of how to combine is the mother of all other forms of knowledge; on its progress depends that of all the others."
Alexis de Tocqueville
Offline Admin (Wydział Promocji)  
#2 Wysłane : 7 listopada 2011 07:29:30
Admin (Wydział Promocji)

Ranga: Administrator

Grupy: Registered, Administrators
Przyłączony: 2011-02-10
Posty: 139

Dyskusję na ten temat prowadzimy tutaj:

http://www.katowice.eu/f...mocja-informacja-o-pksol

Po jej uruchomieniu informacja o PKS została podana w Naszych Katowicach (nakład 25 000 egzemplarzy), radiu Katowice, telewizji regionalnej, stronie internetowej miasta i wszystkich portalach społecznościowych (wówczas około 20 000 użytkowników). Poinformowane zostały również inne media oraz Bona Fides.

PKS jest regularnie reklamowane na oficjalnym fan page'u Katowic (https://www.facebook.com/Katowice.eu) ostatnio przy okazji tematu sprzątania ulicy Mariackiej. Będzie również kolejna reklama w darmowym miesięczniku Nasze Katowice.

Pozdrawiam

Marcin
Offline NaszaPrzestrzen.pl  
#3 Wysłane : 12 listopada 2011 09:25:38
NaszaPrzestrzen.pl

Ranga: Expert Boarder

Grupy: Registered
Przyłączony: 2011-07-31
Posty: 86

Nie wiem czy w urzędzie była kiedyś dyskusja o zarządzaniu przez cele, ale to jedna ze skuteczniejszych metod w administracji. Stosowało ją m.in. kilku prezydentów USA. Ważne są też w tym kontekście badania spadającej skuteczności reklam w ostatnich latach, choćby ze względu na fakt, że średnio dziennie dociera do nas 3 tys. reklam (sic!).

Może więc proszę podać jaką liczbę użytkowników miasto chciałoby mieć na PKS a nie rozpisywać ile tysięcy rzeczy zostało rozdanych, ale rozreklamowanych.

Jeśli konsultacje społeczne są prowadzone z 0.00088% mieszkańców i jest to dla magistratu ok to proszę to wyraźnie napisać, a nie zacierać obrazu tysiącami nieskutecznych przekazów reklamowych i trudu jakie miasto w to wkłada.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.