logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline Wydział Komunikacji Społecznej  
#1 Wysłane : 15 lutego 2021 14:49:00
Wydział Komunikacji Społecznej

Ranga: Moderator

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-12-20
Posty: 187

Podziękowano: 7 raz (y) w 6 postu (ów)
Prezydent Miasta ponownie zawiadamia o podjęciu przez Radę Miasta Katowice uchwały nr XXXVII/721/17 z dnia 2 marca 2017 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w rejonie ul. Szopienickiej w Katowicach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania wniosków do planu miejscowego, które należy składać do 26 marca 2021 r.:
- w formie papierowej na adres Wydziału Planowania Przestrzennego i Urbanistyki, Urząd Miasta Katowice, ul. Rynek 13, 40-003 Katowice
- lub elektronicznej za pośrednictwem platform ePUAP i SEKAP oraz poczty elektronicznej na adres pu@katowice.eu.


Wniosek powinien zawierać imię, nazwisko lub nazwę i adres zamieszkania lub siedzibę wnioskodawcy, a także określać jego przedmiot oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Ponadto zainteresowani sporządzanym planem mogą wziąć udział w organizowanych wydarzeniach. W pierwszej kolejności 25 lutego 2021 r. o godz. 16 w formie teleinformatycznej – internetowej tzw. on-line odbędzie się spotkanie konsultacyjne. Link do spotkania wraz z instrukcją jest dostępny TUTAJ W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób i w jakim celu powstaje plan miejscowy, wyrazić swoją opinię o aktualnym zagospodarowaniu obszaru i potrzebach zmian.

Dodatkowo w dniach 27 lutego oraz 9 i 11 marca na terenie dzielnicy zorganizowane zostaną punkty konsultacyjne, w których możliwe będzie uzyskanie dodatkowych informacji oraz pomocy w składaniu wniosków do sporządzanego planu.

Szczegółowe informacje o organizowanych wydarzeniach i sporządzanym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego można uzyskać na stronie internetowej plandlanikiszowca.katowice.eu lub pod numerem telefonu (32) 259 31 24.

Edytowane przez moderatora 23 lutego 2021 15:58:11  | Powód: Nie podano

Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.