logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline Wydział Komunikacji Społecznej  
#1 Wysłane : 9 sierpnia 2020 18:04:17
Wydział Komunikacji Społecznej

Ranga: Moderator

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-12-20
Posty: 187

Podziękowano: 7 raz (y) w 6 postu (ów)
Od 10 sierpnia 2020 r. do 11 września 2020 r. nastąpi wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru szpitala w dzielnicy Murcki w Katowicach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekt planu wraz z prognozą udostępniony będzie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Katowice oraz na stronie plandlamurcek.katowice.eu. Z dokumentami można będzie również zapoznać się w trakcie dyżurów przedstawicieli Wydziału Planowania Przestrzennego i Urbanistyki, które odbędą się w Murckach:

- 19 sierpnia (środa) w godz. 14-18 i 5 września 2020 r. (sobota) w godz. 10-15 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Goetla 2,

- 27 sierpnia i 3 września 2020 r. (czwartek) w godz. 14-18 w filii Miejskiego Domu Kultury przy ul. Kołodzieja 42.

Ponadto informacje na temat projektu planu udzielane będą pod nr (32) 259 35 55 od poniedziałku do piątku w godz. 12-15.


Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się 8 września 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 48 przy ul. Bielskiej 14 o godz. 17.
Ze względu na trwający stan epidemii i potrzebę zapewnienia odpowiedniego dystansu społecznego maksymalna liczba osób jednocześnie przebywających na spotkaniu jest ograniczona. Chęć wzięcia udziału w dyskusji należy zgłosić telefonicznie pod nr (32) 259 35 55 lub mailowo na adres pu@katowice.eu do 2 września 2020 r. W przypadku zgłoszenia się liczby osób przekraczającej możliwości organizacyjne zaplanowane zostanie drugie spotkanie.


Jak zgłosić uwagi?

Każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego może wnieść swoje uwagi do tego dokumentu. W tym celu należy przedstawić uwagi do 25 września 2020 r. :

- w formie papierowej: na adres Wydziału Planowania Przestrzennego i Urbanistyki, Rynek 13, 40-003 Katowice

- drogą elektroniczną: przy pomocy skrzynki kontaktowej PeUP, opatrując je bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym kwalifikowanym certyfikatem. Karta usługi dostępna jest TUTAJ.

- za pomocą poczty elektronicznej: na adres pu@katowice.eu

W korespondencji prosimy podać: imię i nazwisko (lub nazwę) oraz adres zamieszkania (lub siedzibę).Projekt miejscowego planu podlega jednocześnie strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko – uwagi i wnioski w tym postępowaniu będą mogły być również składane do 25 września 2020 r. na zasadach jak przy składaniu uwag do projektu planu miejscowego opisanych powyżej.

ogłoszenie
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.