logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline Wydział Komunikacji Społecznej  
#1 Wysłane : 9 sierpnia 2020 17:53:45
Wydział Komunikacji Społecznej

Ranga: Moderator

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-12-20
Posty: 187

Podziękowano: 7 raz (y) w 6 postu (ów)
Od 10 sierpnia do 11 września 2020 r. nastąpi wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w rejonie ulicy Ceglanej w Katowicach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.


Z dokumentacją będzie można zapoznać się w wyżej wymienionym terminie w Urzędzie Miasta Katowice przy ul. Pocztowej 5, od poniedziałku do czwartku od godz. 10.00 do 14.00 oraz w piątki od godz. 9.30 do 13.30.

Uwaga - w celu zapewnienia odpowiedniego dystansu społecznego osoby zainteresowane przyjściem do punktu konsultacyjnego proszone są o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu - telefonicznie: 32/ 259 31 24 lub mailowo: pu@katowice.eu.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do wzięcia udziału w publicznej dyskusji nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami, która odbędzie się 3 września 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Sokolskiej 23, o godz. 17.00.

Uwaga - ze względu na trwający stan epidemii liczba osób uczestniczących w dyskusji będzie ograniczona. Chęć udziału w dyskusji prosimy zgłaszać do 28 sierpnia telefonicznie: 32/ 259 31 24 lub mailowo: pu@katowice.eu. W przypadku dużego zainteresowania zostanie zorganizowane drugie spotkanie.Materiały od 10 sierpnia będą dostępne TUTAJ


Jak zgłosić uwagi?

Każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego może wnieść swoje uwagi do tego dokumentu. W tym celu należy przedstawić uwagi do 25 września 2020 r. :

- w formie papierowej: na adres Wydziału Planowania Przestrzennego i Urbanistyki, Rynek 13, 40-003 Katowice

- drogą elektroniczną: przy pomocy skrzynki kontaktowej PeUP, opatrując je bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym kwalifikowanym certyfikatem. Karta usługi dostępna jest TUTAJ.

- za pomocą poczty elektronicznej: na adres pu@katowice.eu

W korespondencji prosimy podać: imię i nazwisko (lub nazwę) oraz adres zamieszkania (lub siedzibę).Projekt miejscowego planu podlega jednocześnie strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko – uwagi i wnioski w tym postępowaniu będą mogły być również składane do 25 września 2020 r. na zasadach jak przy składaniu uwag do projektu planu miejscowego opisanych powyżej.

ogłoszenie
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.