logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

nawigacja
Indeks
Forum ogólne Wykorzystanie
Cechy profilu
Czytanie i wysyłanie wiadomości
YetAnotherForum.NET Pomoc
Forum, Tematy i komunikaty

Co YAF ?

      

YetAnotherForum.NET ( YAF ) jestOpen Source Forum dyskusyjne dla stron działających ASP.NET . 100 % napisany w C # , YAF ( wymawiane jak " śmiech " ) tounikalne połączenie Open Source , platformy Microsoft . NET i międzynarodowej współpracy w społeczności programistów . NET . Rośnie i zmienia się codziennie ,projekt YAF jest prowadzony przez RSS Forum Tiny Gecko . YAF działa na każdym serwerze obsługującym v2.0 ASP.NET (i powyżej) i SQL Server . YAF jest na licencji GPL.

      

Jak to wszystko jest zorganizowane ?

      

Strona zawiera różne dziedziny , które same w sobie zawierają forum ( bardziej szczegółowe obszary tematyczne ), które zawierają tematy , które składają się z pojedynczych wiadomości ( gdzieużytkownik pisze coś ) .

      

strona Forum Dom ma listę kategorii i działów , z podstawowych statystyk dla każdego , w tym wiele tematów i wiadomości , a które Państwa wysłane najnowsze wiadomości.

      

Jak mogę znaleźć drogę ?

      

Kiedy klikniesz na nazwie wybranego forum , zostanie przeniesiony do listy tematów w nim zawartych . Temat jestrozmowa pomiędzy użytkownikami forum lub gośćmi . Każdy temat rozpoczyna się od pojedynczej wiadomości i rośnie , gdyż coraz poszczególne wiadomości są dodawane przez różnych użytkowników .

      

Aby rozpocząć nowego tematu po prostu kliknij na przycisk " Nowy wątek " (jeśli masz do niego dostęp ) .

      

stronicowania

      

Gdy jest więcej tematów do wyświetlenia niż zmieści się na jednej stronie , można zobaczyć na pager, który zawiera numery stron . Oznacza to, żelista tematów została podzielona na dwie lub więcej stron .

      

Ta metoda podziału pozycji listy przez wiele stron jest używany na całym pokładzie .

      

Czym są tematy przyklejone ?

      

tematy "lepkie" mogą być tworzone przez administratorów, lub moderatorów i pozostanie "zatrzymany" na górze aukcji, nawet jeśli nie mieli żadnych wiadomości niedawno . Ich celem jest, aby zachować ważne informacje widoczne i dostępne w każdej chwili .

      

Jak czytać temat

      

Aby przeczytać temat , kliknij na jego tytuł . Każda wiadomość w temacie jest tworzony przez członka lub gość. Zobaczysz krótką informację na temat elementu , który utworzył temat z lewej strony wiadomości.

      

do wiadomości odpowiedź na istniejący temat , kliknij na przycisk " Odpowiedz " . Jeśli nie pojawi sięprzycisk " Odpowiedz " , może to oznaczać, że nie jesteś zalogowany jako członek , albo , że nie ma uprawnień do udzielenia odpowiedzi , lub , żewątek został zamknięty na nowe odpowiedzi .

      

Jeśli włączone , nie będzie równieżpole " Szybka odpowiedź " , gdzie można szybko wprowadzić odpowiedź bez konieczności przejść do strony ' Odpowiedz ' . Musisz kliknąć przycisk ' Szybka odpowiedź ' w wiadomości , aby aktywować okno szybkiej odpowiedzi , zanim będzie można wpisać do niego.

      

Jak mogę znaleźć więcej informacji o użytkownikach ?

      

Aby wyświetlić informacje na temat konkretnego elementu , kliknij na nazwę użytkownika . Spowoduje to przejście do strony jej profilu publicznego .

      

Co to jest nagłówek

      

Nagłówek na górze każdej strony zawiera łącza , które pomogą Ci poruszać. Za pomocą jednego kliknięcia można dotrzeć do obszarów, takich jak : Mój profil , Pomoc ( które właśnie czytasz ), wyszukiwanie i innych przydatnych funkcji ..