logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

nawigacja
Indeks
Forum ogólne Wykorzystanie
Cechy profilu
Czytanie i wysyłanie wiadomości
YetAnotherForum.NET Pomoc
Edycja profilu użytkownika & Ustawienia forum

Możesz zmienić informacje o koncie przez Personal Profile - > ' Edytuj Profil ' w opcji z Panelu użytkownika . Jeśli chcesz zmienić hasło jest dodatkowa Strona ( Zmiana hasła ), za to w Panelu użytkownika , w którym można ustawić nowe hasło .

      

Edytuj profil Page

      

Ta strona pozwala na ustawienie liczby wymaganych i opcjonalnych informacji , z których niektóre będą wyświetlane w Twoim profilu publicznym . Z wyjątkiem adresu e -mail , nie należy wprowadzić informacje , które nie chcą być widoczne publicznie .

      

O ciebie

      

Są topodstawowe informacje o tobie

      

Lokalizacja

      

Tutaj można ewentualnie podać miejsce , w którym mieszkasz

      

Strona główna

      

Tutaj można ewentualnie wprowadzić stronie głównej i / lub blogu .

      

usług komunikatorów

      

Tutaj można ewentualnie wprowadzić posłańca identyfikatory usług , takich jak MSN, Yahoo , AIM, ICQ, XMPP , Skype, Facebook i Twitter.

      

Time Zone

      

Tutaj można określić strefę czasową , aby ustawić czas i daty zarządu do czasu lokalnego . I ustawić czas letni należy automatycznie.

      

Forum Ustawienia

      

Tutaj można zmienić adres e-mail .

      

A jeśliadministrator włączył go można zmienić na forum Język , temat z Witryny i Text Editor ( który jest używany do wysyłania wiadomości ) .

      

Istnieje równieżUstawienie " Single Sign On " ( Jeśli jest aktywna ) . Jeśli ją włączysz , możesz się zalogować thru Facebooku, możesz także wprowadzić swój identyfikator Facebook powyżej.