logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

nawigacja
Indeks
Forum ogólne Wykorzystanie
Cechy profilu
Czytanie i wysyłanie wiadomości
YetAnotherForum.NET Pomoc
Załączniki i zdjęcia

Aby dołączyć plik do postu , należy się za pomocą głównego " Odpowiedz " lub stronę " nowy temat ", a nie " Szybka odpowiedź " , lub kliknij" Dołącz " przycisk na istniejącej wiadomości.

Na tej stronie , poniżej pola wiadomości , znajdzieszpole wyboru " Dołącz pliki do tego postu ? ' . Po kliknięciu na przycisku 'Dodaj ' przekierowanie do strony Załączniki gdzie można załadować i dołączyć pliki .

Aby przesłać plik z komputera , kliknij przycisk " Przeglądaj " i zlokalizuj plik . Po wybraniu pliku, kliknij przycisk "Prześlij " .

Pozakończeniu przesyłanianazwa pliku pojawi się na Upload sekcji . Możesz kliknąć przycisk " Powrót ", aby powrócić do tematu .

Jakie typy plików mogą być używane ? Jak duże załączniki może być ?

W oknie załączników znajdziesz listę dozwolonych typów plików można użyć. Nie mogą być równieżogólny limit przydziału liczby załączników Nie możesz pisać na forum.

Jak dodać zdjęcie do postu ?

Jeśli przesłane zdjęcie jako załącznik , zostaną one automatycznie wygenerowane miniatury , które będą wyświetlane w wiadomości , a link do pełnego rozmiaru obrazu

Aby dołączyć zdjęcie, które nie zostanie wysłany jako załącznik i znajduje się na innej stronie , możesz to zrobić poprzez kopiowanie pełny adres URL do obrazu , ( niestrona , na którejznajduje się obraz ) , i albo naciskając ikona " Wstaw obrazek " lub wpisując [img] przed adresem URL i [/img] po to , zapewniając, że nie ma żadnych spacji przed lub po URL obrazu.