logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline Wydział Komunikacji Społecznej  
#1 Wysłane : 20 września 2018 14:25:47(UTC+4:00) Jerusalem, Kaliningrad, South Africa
Wydział Komunikacji Społecznej

Ranga: Moderator

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-12-20(UTC+4:00) Jerusalem, Kaliningrad, South Africa
Posty: 60

Podziękowano: 7 raz (y) w 6 postu (ów)
Prezydent Miasta Katowice zawiadamia o podjęciu przez Radę Miasta Katowice uchwały nr LV/1127/18 z dnia 19 kwietnia 2018 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru dzielnicy Murcki w Katowicach. Obszar objęty przystąpieniem obejmuje powierzchnię Jednostki Pomocniczej Murcki z wyłączeniem Parku Murckowskiego, Wzgórza Wandy i rezerwatu „Las Murckowski”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania wniosków do planu miejscowego, które należy składać w formie pisemnej do 30 listopada 2018 r. na adres:

Wydział Budownictwa i Planowania Przestrzennego
Urząd Miasta Katowice
Rynek 13, 40-003 Katowice

Wniosek powinien zawierać imię, nazwisko, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Wnioski można również przesłać drogą elektroniczną przy pomocy skrzynki kontaktowej PeUP, opatrując je bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym kwalifikowanym certyfikatem. Karta usługi jest dostępna TUTAJPonadto zapraszamy wszystkich zainteresowanych sporządzanym planem do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 4 października 2018 r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 48 przy ul. Bielskiej 14. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób i w jakim celu powstaje plan miejscowy, wyrazić swoją opinię o zagospodarowaniu przestrzeni dzielnicy i potrzebach zmian.

Dodatkowo w dniach 6, 17 i 23 października 2018 r. na terenie dzielnicy zorganizowane zostaną punkty konsultacyjne, w których możliwe będzie uzyskanie dodatkowych informacji oraz pomocy w składaniu wniosków do sporządzanego planu.

Szczegółowe informacje o pracach nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Murcek, w tym o planowanych spotkaniach, publikowane będą na stronie internetowej

www.plandlamurcek.katowice.eu
Załączniki:
Skan_ogłoszenie.pdf 177 KB, pobrane 12 czas (s).
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.