logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline W.Komunikacji Społecznej  
#1 Wysłane : 23 sierpnia 2018 07:44:57(UTC+4:00) Jerusalem, Kaliningrad, South Africa
W.Komunikacji Społecznej

Ranga: Administration

Grupy: BP
Przyłączony: 2012-09-04(UTC+4:00) Jerusalem, Kaliningrad, South Africa
Posty: 26

Podziękowano: 3 raz (y) w 3 postu (ów)
Od 30 sierpnia 2018 r. do 27 września 2018 r. nastąpi wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obszarze fragmentu terenu górniczego Giszowiec i Polskiej Grupy Górniczej sp. z o.o. KWK „Murcki-Staszic” obejmującego obszar położony w rejonie ulic Pszczyńskiej i Górniczego Stanu w Katowicach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Z dokumentacją będzie można zapoznać się w wyżej wymienionym terminie w Wydziale Budownictwa i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Katowice, Rynek 13, sala 413 (IV piętro) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.30 do 12.30.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do wzięcia udziału w publicznej dyskusji nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami, która odbędzie się 6 września 2018 r. o godzinie 15.00 w Wydziale Budownictwa i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Katowice, Rynek 13, sali 413 (IV piętro).

Materiały są dostępne TUTAJ

Jak zgłosić uwagi?

Każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego może wnieść swoje uwagi do tego dokumentu. W tym celu należy przedstawić uwagi w formie pisemnej, adresując pismo do Prezydenta Miasta Katowice, podając swoje imię i nazwisko (lub nazwę jednostki organizacyjnej), adres oraz oznaczenie nieruchomości, której uwaga będzie dotyczyła. Uwagi będą przyjmowane do 11 października 2018 r.

Projekt zmiany miejscowego planu podlega jednocześnie strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko – uwagi i wnioski w tym postępowaniu będą mogły być również składane do 11 października 2018 r. na zasadach jak przy składaniu uwag do projektu planu miejscowego.​

Edytowane przez użytkownika 23 sierpnia 2018 07:46:36(UTC+4:00) Jerusalem, Kaliningrad, South Africa  | Powód: Nie podano

Załączniki:
ogłoszenie.pdf 210 KB, pobrane 10 czas (s).
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.