logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline W. Polityki Społecznej  
#1 Wysłane : 24 listopada 2017 12:30:53
W. Polityki Społecznej

Ranga: Moderator

Grupy: WPS
Przyłączony: 2012-11-05
Posty: 100

Podziękowano: 2 raz (y) w 2 postu (ów)
Prezydent Miasta Katowice ogłasza konsultacje projektu uchwały Rady Miasta Katowice w sprawie zmiany Statutu Żłobka Miejskiego w Katowicach na podstawie Uchwały nr LII/1237/14 Rady Miasta Katowice z dnia 30 lipca 2014 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego w Katowicach lub organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego.
Przedłożony projekt zmiany Statutu Żłobka Miejskiego w Katowicach wprowadza dodatkowe kryterium określające warunki przyjmowania dzieci, które jest zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami oraz wdrożonym elektronicznym systemem naboru do Oddziałów Żłobka Miejskiego w Katowicach i daje dodatkowe preferencje osobom, które odprowadzają w Katowicach podatek dochodowy.
Ponadto, projekt zmiany Statutu Żłobka Miejskiego w Katowicach obejmuje dostosowanie miejsc w dwóch Oddziałach do potrzeb dzieci niepełnosprawnych, posiadających orzeczenia o niepełnosprawności, które powstaną od dnia 1 stycznia 2018 r. w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 „Maluch plus” 2017 – edycja specjalna „Za życiem” oraz utworzenie dwóch nowych Oddziałów Żłobka Miejskiego, które powstają przy ul. Krzywoustego 9 oraz ul. Boya – Żeleńskiego 30 i rozpoczną funkcjonowanie w 2018 r.
W związku z powyższym zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie miasta Katowice, do wnoszenia uwag i opinii w terminie od dnia 24.11.2017 r. do dnia 07.12.2017 r. za pośrednictwem załączonego formularza opinii.


Formularz należy:
- przesłać na adres Urząd Miasta Katowice, Wydział Polityki Społecznej, ul. Młyńska 4, Katowice lub
- złożyć osobiście w Wydziale Polityki Społecznej za pośrednictwem Kancelarii Urzędu Miasta Katowice, ul. Rynek 1, Katowice lub
- przesłać dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: ps@katowice.eu
- załączyć w formie pliku na Platformie Konsultacji Społecznych https://pks.katowice.eu/ w kategorii Konsultacje społeczne/Polityka społeczna pod wątkiem, w którym zamieszczono informację o niniejszych konsultacjach.
Załączniki:
uchwała Statut Żłobka2017.pdf 402 KB, pobrane 58 czas (s).
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.