logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline W. Polityki Społecznej  
#1 Wysłane : 14 września 2017 09:58:58
W. Polityki Społecznej

Ranga: Moderator

Grupy: WPS
Przyłączony: 2012-11-05
Posty: 102

Podziękowano: 2 raz (y) w 2 postu (ów)
Prezydent Miasta Katowice
ogłasza konsultacje
projektu uchwały w sprawie
zmiany Statutu Żłobka Miejskiego w Katowicach


na podstawie Uchwały nr LII/1237/14 Rady Miasta Katowice z dnia 30 lipca 2014 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego w Katowicach lub organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego

Przedłożony projekt zmiany Statutu Żłobka Miejskiego w Katowicach wprowadza dodatkowe kryterium określające warunki przyjmowania dzieci, które jest zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami oraz wdrożonym elektronicznym systemem naboru do Oddziałów Żłobka Miejskiego w Katowicach i daje dodatkowe preferencje osobom, które odprowadzają w Katowicach podatek dochodowy.
Ponadto, projekt zmiany Statutu Żłobka Miejskiego w Katowicach obejmuje dostosowanie miejsc w czterech Oddziałach do potrzeb dzieci niepełnosprawnych, posiadających orzeczenia o niepełnosprawności, które powstaną od dnia 1 stycznia 2018 r. w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 „Maluch plus” 2017 – edycja specjalna „Za życiem”.

W związku z powyższym zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie miasta Katowice, do wnoszenia uwag i opinii w terminie od dnia 15.09.2017 r. do dnia 28.09.2017 r. za pośrednictwem załączonego formularza opinii.

Formularz należy:
- przesłać na adres Urząd Miasta Katowice, Wydział Polityki Społecznej, ul. Młyńska 4, Katowice, lub
- złożyć osobiście w Wydziale Polityki Społecznej za pośrednictwem Kancelarii Urzędu Miasta Katowice, ul. Rynek 1, Katowice, lub
- przesłać dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: ps@katowice.eu
- załączyć w formie pliku na Platformie Konsultacji Społecznych https://pks.katowice.eu/ w kategorii Konsultacje społeczne/Polityka społeczna pod wątkiem, w którym zamieszczono informację o niniejszych konsultacjach.
Załączniki:
uch0001.pdf 259 KB, pobrane 47 czas (s).
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.