logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline Admin (Wydział Promocji)  
#1 Wysłane : 24 maja 2011 13:27:38
Admin (Wydział Promocji)

Ranga: Administrator

Grupy: Registered, Administrators
Przyłączony: 2011-02-10
Posty: 139

Szanowni Państwo,

Cieszy nas rosnące zainteresowanie Platformą Konsultacji Społecznych i przemianami zachodzącymi w naszym mieście. Staramy się odpowiadać na każde pytanie, niemniej prosimy o przestrzeganie kilku zasad:

1. Platforma nie służy do składnia skarg i wniosków. Na forum dyskutujemy o najważniejszych zmianach zachodzących w Katowicach. Chcemy poznać Państwa opinie na temat inwestycji i wydarzeń w mieście, oraz dalszych kierunków jego rozwoju. Uwagi dotyczące pojedynczych usterek (dziury w chodnikach, wady sygnalizacji świetlnej itp) zaobserwowanych aktów wandalizmu lub naruszenia prawa prosimy kierować tradycyjną drogą do stosownych służb lub komórek Urzędu. Wykaz komórek Urzędu Miasta oraz zakres ich kompetencji mogą Państwo znaleźć tutaj:

http://bip.um.katowice.pl/index.php?s=9

2. Ogłoszenia o przetargach, uchwały podejmowane przez Radę Miasta i inne informacje oparte o ustawę o dostępie do informacji publicznej można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej. Przed zadaniem pytania warto sprawdzić, czy odpowiedź nie znajduje się już na BIP.

3. Komunikaty Urzędu Miasta, aktualności, kalendarium wydarzeń i wiele innych informacji dotyczących miasta zamieszczamy na naszym serwisie internetowym:

http://www.katowice.eu/

Zachęcamy do korzystania również z tego źródła informacji.

4. Przed umieszczeniem wpisu warto również przeszukać samo forum PKS, by upewnić się, że temat nie był jeszcze poruszany.

5. Pytania dotyczące cennika oraz dostępności obiektów sportowych należących do miasta najlepiej kierować bezpośrednio do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Katowicach:

http://www.mosir.katowice.pl/kontakt.html

6. Jeśli w danej sprawie otrzymali już Państwo oficjalną odpowiedź z urzędu lub innej instytucji odpowiedzialnej za poruszony w piśmie lub mailu temat, prosimy traktować ją jako wiążącą i nie zamieszczać ponownie tego samego pytania na forum PKS.

7. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre tematy budzą emocje i kontrowersje, niemniej bardzo prosimy o zachowanie kultury i spokojną, rzeczową dyskusję. Zależy nam na dialogu w przyjaznej i miłej atmosferze, ale w tym celu potrzebna jest dobra wola z obu stron. :)

Edytowane przez moderatora 7 czerwca 2011 06:51:48  | Powód: Nie podano

Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.