logo
Witamy Gościa! Aby wykorzystać wszystkie możliwości proszę Zaloguj albo Rejestruj.

Zgłoszenie

Icon
Error

2 strony<12
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Offline Dawid Ślusarczyk  
#21 Wysłane : 4 lipca 2011 15:55:28
Dawid Ślusarczyk

Ranga: Platinum Boarder

Grupy: Registered
Przyłączony: 2011-03-29
Posty: 503
Polska
Lokalizacja: Dąbrówka Mała

W związku z publikacją nowiny o wizycie przedstawicieli UM Katowice w USA, prosiłbym o wskazanie trybu, w jakim można zapoznać się z wszystkimi materiałami promocyjno-informacyjnymi, wykorzystanymi w trakcie tej wizyty.

Oceniając estetyczną i wizualną atrakcyjność materiałów przedstawionych na zdjęciach mam przynajmniej poważne podejrzenia, że pilnie trzeba opracować nową koncepcję stylistyczną, wykorzystywaną do promocji miasta, bo dotychczasowa - z całym szacunkiem - nie ma najmniejszych szans na przyniesienie jakichkolwiek rezultatów.
Offline Biuro Obsługi Inwestorów Strategicznych  
#22 Wysłane : 5 lipca 2011 13:26:02
Biuro Obsługi Inwestorów Strategicznych

Ranga: Fresh Boarder

Grupy: Registered
Przyłączony: 2011-04-19
Posty: 15

Dawid Ślusarczyk napisał:
Cytat:
W związku z publikacją nowiny o wizycie przedstawicieli UM Katowice w USA, prosiłbym o wskazanie trybu, w jakim można zapoznać się z wszystkimi materiałami promocyjno-informacyjnymi, wykorzystanymi w trakcie tej wizyty.

Oceniając estetyczną i wizualną atrakcyjność materiałów przedstawionych na zdjęciach mam przynajmniej poważne podejrzenia, że pilnie trzeba opracować nową koncepcję stylistyczną, wykorzystywaną do promocji miasta, bo dotychczasowa - z całym szacunkiem - nie ma najmniejszych szans na przyniesienie jakichkolwiek rezultatów.Raport inwestycyjny, który został stworzony specjalnie na potrzeby misji gospodarczej do Stanów Zjednoczonych jest dostępny na stronie internetowej www.katowice.invest.eu:

http://en.invest.katowic...26/download_reports.html - Katowice - your next business destination.

Pozostałe materiały wykorzystane w USA dostępne są do wglądu w Wydziale Promocji, w tej sprawie proszę o kontakt pod numerem. 32 2593 826.

Aktualnie trwa postępowanie o udzielenie zamówienia na Strategię promocji Katowic obejmującą następujące opracowania:
A. Strategia Promocji Katowic
B. Program Promocji Inwestycyjnej Katowic

W toku prac nad strategią specjaliści przeanalizują koncepcję stylistyczną, wykorzystywaną do promocji miasta.
Offline Dawid Ślusarczyk  
#23 Wysłane : 4 marca 2012 20:38:24
Dawid Ślusarczyk

Ranga: Platinum Boarder

Grupy: Registered
Przyłączony: 2011-03-29
Posty: 503
Polska
Lokalizacja: Dąbrówka Mała

Miałbym jedno pytanie: w serwisie www.en.invest.katowice.eu promują Państwo kilka wybranych terenów inwestycyjnych. Jednakże, część z tych terenów jest tylko pozornie dostępna dla celów inwestycji - spora częśc powierzchni działek znajduje się w obszarze w zasadzie miezabudowywalnych stref technicznych związanych z przebiegiem napowietrznych linii wysokiego oraz średniego napięcia.

Licząc na szybko, teren inwestycyjny w rejonie ul. Bohaterów Monte Cassino jest wyjątkowo mały - zmniejsza się o circa 36%. Mogłem pomylić się w dokładnych obliczeniach, ale nie zmienia to faktu, że potencjalny inwestor odkrywszy, iż dany obszar nie jest w całości dostępny do swobodnego rozporządzania w granicach nakreślonych przez SUIKR i MPZP, może czuć się, cóż, delikatnie rozczarowany...
Offline Dawid Ślusarczyk  
#24 Wysłane : 13 marca 2012 08:23:48
Dawid Ślusarczyk

Ranga: Platinum Boarder

Grupy: Registered
Przyłączony: 2011-03-29
Posty: 503
Polska
Lokalizacja: Dąbrówka Mała

Witam,

Chciałbym przygotować gospodarczą "mapę" Katowic, w której podmioty gospodarcze podzielone są wg branży, jakie reprezentują. Potrzebowałbym wykazu lub danych o ilości przedsiębiorstw wraz z branżami, w ramach jakich funkcjonują. W miarę możliwości chciałbym także uwzględnić, poza ilością, także wielkość tych podmiotów.

Czy mogą Państwo jakoś mnie wspomóc? Może dysponują podsumowaniem tudzież zestawieniem lub takie informacje dałoby się uzyskać dzięki analizie numerów PKD i informacji o rodzaju działaności prowadzonej przez obecne w mieście podmioty?
Offline Biuro Prasowe  
#25 Wysłane : 7 września 2012 09:47:35
W. Komunikacji Społecznej

Ranga: Administrator

Grupy: WRM, WKUL, WST, BCK, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Bezpieczeństwo, WKŚ, Moderatorzy - Kategoria wewnętrzna, KZGM, WZK, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Sprawy obywatelskie, WBD, Moderatorzy - Ankiety, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Inwestycje, WPS, Moderatorzy - Rowerowe Katowice, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne, Moderatorzy - Promocja Katowic, Moderatorzy - Bezpieczeństwo, Moderatorzy - Witamy na forum, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Kultura, Moderatorzy - Zanim napiszesz, przeczytaj!, ZZM, Moderatorzy - Zdrowie i Ochrona Środowiska, WPS II, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Działalność Gospodarcza, Moderatorzy - Polityka Społeczna, WIN, Moderatorzy - Propozycje tematów, Moderatorzy - Kultura, WB, Moderatorzy - Transport publiczny, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Sport i Turystyka, Moderatorzy - Edukacja, WOIS, SM, Moderatorzy - Rozwój miasta, BRM, WZNP, WE, WP, WGM, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Infrastruktura, Moderatorzy - Inwestycje, UMK moderator, Registered, BP, MZUiM, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Edukacja, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Zdrowie i ochrona środowiska, Moderatorzy - Infrastruktura, WSO, Moderatorzy - Sport i turystyka, MOSiR, Moderatorzy - Sprawy Obywatelskie, Moderatorzy - Konsultacje Społeczne - Polityka Społeczna, Administrators
Przyłączony: 2012-08-03
Posty: 416

Dziękuję: 1 razy
Podziękowano: 31 raz (y) w 28 postu (ów)
Panie Dawidzie,

od stycznia tego roku Prezydent Miasta Katowice nie jest już organem rejestrowym działalności gospodarczej osób fizycznych. Dane, które przydałyby się Panu do takiego opracowania posiada Urząd Statystyczny w Katowicach. Proponuję również skorzystać z danych umieszczonych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, gdzie można odszukać firmę po kodzie PKD oraz miejscowości.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
2 strony<12
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.